Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » Club szoba » Hétvégi találkozók, szabadidős összeröffenések




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 936 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 94  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 23, 2012 12:56 pm 
Bója kerülgető
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 23, 2012 5:41 pm
Hozzászólások: 276
Tartózkodási hely: Üröm, Bp. III. ker. mellett
Sajna a részvételem sztornó.

_________________
Pajero Pickup with short SCX
Jeep Wrangler with short SCX

20/368-03-83


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 23, 2012 5:30 pm 
Pályabejáró
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 16, 2012 8:48 pm
Hozzászólások: 735
Tartózkodási hely: Zsámbék
sziasztok!

köszönjük szépen a lehetőséget, elég jó kis havas-köves-jeges autókázás volt, várjuk a képeket :mrgreen: :mrgreen:

üdv

A Jeepesek :mrgreen:

_________________
Kép

U4RC:
Wraith
RR10

1.9:
Jeep "CRAWL1" Wrangler YJ
RR88
Jeep OB

Onroad:
TT01E


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 23, 2012 6:32 pm 
Bója kerülgető
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 25, 2012 8:45 pm
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: Budapest, XV.
Sziasztok!

Szuper volt a mai tali!
Jó volt picit autózni havas körülmények között.
Flet Irénke a hóban nagyon rosszul vizsgázott :?

Kép


a többi kép itt: http://www.rcpilot.hu/gall/auto/3065/20121223182629/polus_20121223.html



Üdv: Zsolt

_________________
Jeep River Rider
HB Cyclone TC


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 23, 2012 7:48 pm 
Bója kerülgető

Csatlakozott: kedd máj. 22, 2012 5:05 pm
Hozzászólások: 237
Tartózkodási hely: Budapest, XVI. kerület
Na kérem!

Köszönjük a megtisztelő részvételt mindenkinek! Örülök hogy ilyen sokan voltunk. Remek kis terepet
kaptunk ezzel a pár centis hóval. Zsolt, Áhim is ugyan olyan gumikkal tolta, de valljuk be férfiasan, és nem azért mert az én fiam, de klasszissal jobban teljesítette a "pályát". Class II. helyezés... :?: :mrgreen:

Képek hamarosan...

_________________
Üdv: Patent Laci.
www.patentcentrum.hu
06 20 941 2687.


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 23, 2012 10:35 pm 
Bója kerülgető
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 25, 2012 8:45 pm
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: Budapest, XV.
Lacika ez nem verseny volt :mrgreen: :mrgreen:
Az én gumim tényleg sz@r :(

_________________
Jeep River Rider
HB Cyclone TC


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 23, 2012 10:40 pm 
 
NPT X.
A leszámolás és az autó zuzások évad-szerinti tán utolsó napja...


Kép

Üdvözletem mindegykinek
Remek igazi Havas -téli kis évadzáró autókázás sikeredett így a Karácsony előtt egy nappal.
Remek időt fogtunk ki annak tekintetében, hogy szakadatlanul esett a hó és nem azt a vizet kaptuk ami már estére felváltotta !
Tény : láttunk már havat és autóztunk is rajta de a rögtönzött szemétdomb trial a Pólus mellett hóval borítva azt hiszem megfelelő pályát adott erre a remek kis havas csapatós alkalomra.
Tekintve az előzményeket maradt pár nyitott kérdésem :
Apiék háza tájáról azt nem tudom még a "Mama" milyen JeeP-el hasít a piacra általában mert mint kiderült több JeeP jük van 1:1 ben mint a körúti szalonban kiállítva....A betyárját :lol: :lol:
Mindamellett ismét látható volt 1:1 ben az a tény hogy P úr párszázezres vacak ammerikai "fostalicskája" a hazajövetel előtt miképpen tud megfelelő köröket rajzolni a drift parkolóban ellenben a JeeP szponzorált Apiékkal. Nekik még gyakorolni kell 1:1 ben is... :lol: :lol: :lol:
Visszakanyarodva a tényekre ezúton is köszönjük Patent család meglepetés sportos szeleteit (főképpen én mert 4! db-ot hoztam el pofátlanul :mrgreen: :mrgreen: ) ami valljuk be férfiasan jól esett így kari tájékán eljövetel előtt.
Sorban lépkedve

Api aksi-fagyásain kívül valóban xarnak nézett ki a FlatIron
ebben a viszontagságos időjárásban
de az is megeshet nem a gumi hibája volt...

Kép

Batkaa verte a hirtelen mezőnyt a kis Lower Fortyval de valljuk be őszintén Apival együtt sírtunk miközben vezetett..
Első körben leszakította a hátsó zsanért
majd azt követve az egyik hátsó lámpát (ezt csak hallottam nem láttam)
és majd a menet végezete előtt frontálisan ütközött
egy a hókupac alatt megbújó kő vagy betonféleséggel..
ami végül szépen legallyazta a rácsozatot elöl.
Nos vagy elfelejtette hogy még nincs rajta lökhárító vagy csak fogjuk a dermesztő hidegre ? de nem bánjuk hisz kell a pénz az építőknek tavasszal is.... :lol: :lol:

Kép

Átnyergelve Gr3ddy-hez ismét hozta a formát és bár elébb valamilyen kontaktus problémája akadt egy kapcsolóval de hogy ne szegje kedvét a menet közben ez a tény gyorsban eltörte a "hub"-ot ? tán így már nem zavarta a kontakt-hiba annyira... Szerencsénkre azért pár képet sikerült róla is csattintani de hamar kedve szegetten el is sietett a családi fészek felé amit meg is értünk...
Legközelebb csak nem ....

Kép

P úr aki nem csak hogy átevezett a cukros bácsik vizére (gondolom jövőre jobb helyezésért akar harcolni... :lol: :lol: ) hanem sokunk és főként sokak szerencséjére ezen a világon ismét magával hozta Áhim gyermekét aki hál isten nem hagyta az öreget autózni így megvédve mindenkit a rettenetektől... Áhim szokásához híven megmutatta sok helyt, hogy is kell autózni, de tudjuk nem nekünk hanem az öregnek akar bizonyítani továbbra is. Reményekkel teli a vezetése örülünk hogy lassan fix törzstagja az összejöveteleinknek.
Ja : Jó a Design az autón ! Ne engedd hogy az öreg irányítson ez látom inkább a te stílusod ne hagyd hogy lepke matricákat tegyen rá jók ezek a koponya elemek ! Cool !!

Kép

Dr Zséhetvenöt
Nincs mit írjak a fostalicska lexan autódról, remélem mihamarabb nyargalsz a Class 1 ben és akkor van értelme annak a figyelmes vezetésnek amit ma is míveltél. Mi Apival inkább többet konzultáltunk de ahogy néztem remekül érezted magad független az általad is xarnak nevezett Irénke gummáktól

Kép

Nos maradtam a végére magamnak mert az egóm kívánja hogy említsem énemet.
Ansmann : Csalódtam nagyot ! télleg szar sziklán de ez nem fedi a teljes valóságot mert fagyott(?) közeli állapotban keringtek a gumijaim... Viszont remekül dobta félre a havat és túrt bele az alatta lévő talajba így kialakítva az utat felfelé. Sztem melegebb időben tán egy remek választás egy vegyes erdei és nem feltétlen sziklás talajhoz.
Természetesen nem úsztam meg ma sem azt hogy valami ne történjen de elmondhatom szerencsés vagyok hisz végig játszhattam a teljes menetidőt. Igaz a hajtásnál valami megint el fog törni vagy beleér de majd átnézzük mi a zaj okozója. viszont remek képeket tudtam csinálni havasan és a Hot-Rod sem okozott ismét csalódást. Aranyos kis játszható egyedi valami..na meg még triálkodni is faxa ! Kinek is rakhatnám a legjobb Pennát a képére mint magamnak..(sorry a többiektől)

Kép

Visszakanyarodva ismét magam felé :lol: :lol: :lol:
azért nem ért ennyivel véget a nap nekem sem..
Ansmann....Szameg, hát megfagyott vagy sem de az biztos dobtam az autóval egy ~40cm-es rézsű irányos billegetőst, majd a hazafelé vezető úton már a jobb hátsó kissé kacsásan evezett az irányzék felé...
Nagyon nem kellett nézegetni : Szanaszéjjel szakadt a felnim egy darab eséstől...

Kép Kép

Hát emígy jártam ma én is mint sokan kissé zúzósra sikeredett ez a nap de nem bánjuk.

Összefoglalva elmondhatjuk egy remek kis igazi havas évadzárós karácsonyi napot kerekítettünk, örültem Apiéknak kifejezetten hogy felnéztek a városba. Jó volt egy közös autózás és eszmecserés pár óra. Gr3ddynek kitartás nem ez volt az utolsó ami tönkre megy az 5000 ajánlatom idén még áll a két hídért :lol: :lol: no viccet félretéve azért sajnáljuk !
Zsé-Patent-Áhim a szokásos : Köszönöm ismét a napot, de sztem még újév előtt tolhatunk egyet reméljük lesz hó és akkor mindenki hozhatja az emlegetett saját hóláncaikat.
Na Karácsonyig ennyi

Köszönjük mindenkinek remek nap volt.
Találkozunk legközelebb ismét

Sok kép itt :
http://www.rcpilot.hu/gall/auto/1646/20121223212858/npt_x.html?p=0




Üdv
L Atya


Custom Builder HRCCT Co.
__________________________________________________________________________________
Csepel 130B ; Hummer H1 ; Project Crawler ; Toyota Hilux ; Grand Cherokee ; JeeP Nukizer ;
JeeP Cherokee XJ ; JeeP Comanches ; Nissan Patrol ; '63 Willy's JeeP ; Defender 109 ;
JeeP Lower Forty ;scx RAT-ROD;


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: pén. dec. 28, 2012 6:51 pm 
 
Patent Vasárnapra kész vagytok ? 14.00 ??


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: pén. dec. 28, 2012 7:07 pm 
Sárvédő
Avatar

Csatlakozott: szomb. aug. 18, 2012 12:29 pm
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Zugló
Vasárnap a közelbe kinéznék.

_________________
G-Made R1
Scx10 öszvér
Tamiya Jeep Wrangler (cc01)
Lrp S10MT


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gr3ddy vas. dec. 30, 2012 10:19 am-kor.

Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: pén. dec. 28, 2012 7:24 pm 
 
Akkor Vasárnap 14.00 az idei "utolsó" utáni...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Zsolt meg én biztos ja és a lányom egy XJ-vel Zsolt fia meg tán valami csapatós offroaddal...
Ha Patent úrék bevégzik akkor leszünk ismét pár-AN

Üdv
L


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: pén. dec. 28, 2012 9:36 pm 
Bója kerülgető

Csatlakozott: kedd máj. 22, 2012 5:05 pm
Hozzászólások: 237
Tartózkodási hely: Budapest, XVI. kerület
Na kérem!

Nem hagyjuk ki az újpalotai síreksön, azaz a köménymag utolsó futamát :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Üdv: Patent Laci.
www.patentcentrum.hu
06 20 941 2687.


Vissza a tetejére 
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 936 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 94  Következő

Fórum kezdőlap » Club szoba » Hétvégi találkozók, szabadidős összeröffenések


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

 
 

 
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség