Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » Egyéb » Adok-veszek




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: SCX-10 egyedi katonai Unimog RTR
 Hozzászólás Elküldve: hétf. nov. 07, 2016 8:31 am 
Csirke
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 11, 2016 11:01 pm
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv!

Eladóvá vált az egyedi építésű Unimogom. Joe kezdte el építeni, nagyrészt befejezve vettem meg tőle egy éve, és nálam nyerte el végleges formáját. Egy Axial SCX-10 gyári alapra lett ráépítve a Carson katonai Unimogjának a karosszériája. Az autót használtam, ennek megfelelően alul látszanak a nyomai, ahogyan a kasznin is vannak kisebb kopások és karcok, amik inkább még eredetibbé teszik, így nem néz ki M-zárolt polcos autónak. Vizet sosem látott, sarat felniig érőt legfeljebb, mechanikailag tökéletes, zsírozva, vigyázva, karban tartva. Az alábbiak vannak benne:

- Axial SCX-10 gyári alváz kissé megfaragva, gyári hajtás, motor, ESC (+ egy 3A BEC), gátlók, hidak, összekötők, minden gyári, zöldre fújva
- Carson Unimog katonai verzió bódé, kiegészítők, plató (billenős, lehet beletenni automatikát), gyári egy személy helyett két figurával, kisebb apróságokkal a kabinban
- 2 szett világítás, vezérlőkkel: az egyik (plató alatti) felel az első-hátsó indexekért (kanyarodáskor indexel), első-hátsó tompítottért, féklámpáért, reflektorért; a másik (bódéba építve) felel az első helyzetjelzőkért, a kabinvilágításért, a keresőfényekért és a villogókért - oldalt kivezetve a gomb amivel lehet adni realisztikus megkülönböztetett jelzést a kék villogóknak
- 1,55-ös fehér acél beadlock felnik (RC4WD), rajtuk 1,55 RC4WD Rock Stomperek - szerintem sokkal eredetibben néz ki így, mint 1,9-es kerekekkel
- Eleje egyedi kialakítású alumínium ütköző és rács, mellettük a lámpák. Mivel nem polcos autó volt, ezért tettem rá egy Axial lököst, hogy ne sérüljenek a lámpák véletlenül sem, erre rátettem egy Boom Racing csörlőt, de nem működik, ugrik a motorja, csak dísz. Ha rendelsz hozzá belsőt AsiaTees-ről, 3500 Ft, és van egy működő csörlőd is (adom hozzá a drótokat és kapcsolót), illetve a lökös is leszedhető róla
- gyári Axial két csatornás vevő és táv

Csak aksi kell és már megy is (T-csati, vagy kiegészítővel XT-60 adok hozzá - kabin alá megy). Az autót még lehet fejleszteni, tükröket rakni rá (megvannak, nem raktam fel őket), platóbillenést csinálni, stb. Vagy csak játszani, mászni - simán tud annyit, hogy lever egy gyári kitet, csak tudni kell vezetni.

Ár: 150.000 Ft.

Csere kizárólag SCX-II-re vagy hibátlan Yeti Trophy-ra érdekel, másra nem.

Képek: https://www.flickr.com/gp/144712925@N06/31Q37p
Videó (régi kerekekkel, és pár aprósággal bővítve azóta - hogy lásd, mit tud kb.): https://www.youtube.com/watch?v=DQicBig1u4w

Privát üzenetben keress, ha érdekel, köszönöm.
Üdv,
a

_________________
Axial SCX10 Unimog
Axial SCX10 Jeep


Vissza a tetejére 
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Fórum kezdőlap » Egyéb » Adok-veszek


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

 
 

 
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség