Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » Trial építések » Kis hírek a nagyvilágból




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Traxxas TRX-4
 Hozzászólás Elküldve: pén. máj. 26, 2017 9:23 am 
Csirke
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 11, 2016 11:01 pm
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Budapest


Az első jó videó, ami összehasonlítja az SCX-II-t az új Traxxas TRX-4-el. Nekem az a benyomásom, hogy jó az összehasonlítás, sima RTR mind a kettő, bár a TRX drágább kb. 100 dollárral, de sokkal scale-bb is, és több technikai újdonságot zsúfoltak bele, tehát korrekt összehasonlítás.
Benyomások:
- Az SCX-en nagyon érezni, hogy egy vérbeli triál-crawler, komolyabb megerőltetések nélkül teljesít minden akadályt. Egy optimalizált gép, ráadásul a KIT még erősebb tulajdonságokkal rendelkezik.
- A TRX gyönyörű gép, de láthatóan tele első belépős gyerekbetegségekkel, ha nem trail-triálra használod, hanem crawlerként megy. Figyelembe kell venni hogy a TRX majdnem végig nyitott hátsó difivel ment.
Összességében ma én az SCX-II-t venném meg, egyrészt mert sokkal jobban tuningolható, másrészt tökéletesen kiforrott darab. Viszont a TRX szerintem új fejezetet nyit a sok, más RC területről áthozott újításával, és amint megjelennek hozzá a kiegészítők, esetleg újabb, crawlingra optimalizált kasztnikkal és változtatásokkal, akkor egy nagyon ütős darab lehet, és meg fogja szorongatni a régi márkákat.
Update: ja és a kicsit drágábban összetákolt jó öreg SCX-I-el pedig mindkettőt körbeautóznom, úgyhogy egyelőre nem lesz csere. :)

_________________
Axial SCX10 Unimog
Axial SCX10 Jeep


Vissza a tetejére 
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Fórum kezdőlap » Trial építések » Kis hírek a nagyvilágból


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég

 
 

 
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség