Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » Versenyek- Bajnokságok » Lezajlott bajnokságok » 2016 HRCCT » RC4WD futamok




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 36 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: 3. futam Július 3
 Hozzászólás Elküldve: vas. júl. 03, 2016 9:26 pm 
Sárvédő

Csatlakozott: csüt. jan. 21, 2016 8:05 pm
Hozzászólások: 72
Mi lett a végeredmény?

Igen szélesebb lett egy-két kapu! De azt se felejtsük el hogy mi pl akik kb a 30. Indulók voltunk már ott is csörlőztünk ahol ti simán mentetek! Mert addigra a pálya fele eltűnt es ugy kiszáradt a homok hogy mozogni is művészet volt!

Jo volt! Szarrá égtünk!
Peace

:D :D :D

Üdv Zsolt!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsoltszaba vas. júl. 03, 2016 9:49 pm-kor.

Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: 3. futam Július 3
 Hozzászólás Elküldve: vas. júl. 03, 2016 9:44 pm 
Bója kerülgető
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 25, 2012 8:45 pm
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: Budapest, XV.
Hali!

Köszönet a mai versenyért és a szuper ajándékokért ;)
Bazsikának köszi a csörlözést ;-)

Üdv: Zsolt

_________________
Jeep River Rider
HB Cyclone TC


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: 3. futam Július 3
 Hozzászólás Elküldve: hétf. júl. 04, 2016 9:36 am 
Off-road Mester
Avatar

Csatlakozott: csüt. jan. 12, 2012 5:05 pm
Hozzászólások: 4357
Tartózkodási hely: Gödöllő
Hi

Kontra vélemény még a pontok kiírása előtt......

- Jogos észrevétel a hosszúra nyúlt nap. Valóban az volt, nekünk meg pláne elhihetitek.......
- Mivel a pálya a természetben, valós terepen van kijelölve (nem előre megépítve) valóban változik mind a nyomvonal, mind akár az időjárás tekintetében is. Mégsem okolható senki az éppen lezúduló esőért..... pont mint a valóságban.
- Valóban "megnyílt" pár kapu, de mentem el street autóval olyan kapun csörlő nélkül, ahol szinte a teljes ultimate brigád csörlőzött. Vagy éppen háromszögezve csörlőzve csináltam meg olyan kaput ami másnak kapuérintéssel végződött. Ez mindig benne van a pakliban.
Jó, volt pár rossz helyezés..... de ettől függetlenül ha megnézitek az idei eddigi eredményeket, akkor semmi meglepő nem történt.
- Mindig igyekszünk teljesíthető pályát kirakni, de elhihetitek ez sosem egyszerű. Semmivel nem volt egyszerűbb a street autóknak (kis kerék, tetőcsomagtartó, stb...) kirakott pálya, mint az ultimate autók tudásához mért másik nyomvonal. Én például nagyon élveztem, hogy szinte minden kapunál agyalni kellett a megoldáson. Aki látta a menetemet, érti miről beszélek.

A következő futam is homokban lesz, ráadásul éjszaka. Tessék készülni rá!


Üdv: Leo

ui: eredmények később

_________________
RC4WD TF2 Marlin Crawler, RC4WD TF2 Toyota 4Runner
RC4WD TF2 SWB Jeep Wrangler, RC4WD TF2 LWB Toyota SR5
Vanquish VS4-10 Jeep JK, SCX10 Jeep Wrangler, TT Subaru,
- RC4WD TEAM DRIVER - CRAZY-CRAWLER TEAM DRIVER - TOPMODELLISMO TEAM DRIVER -
Kép


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: 3. futam Július 3
 Hozzászólás Elküldve: kedd júl. 05, 2016 9:44 pm 
Szalagszedő
Avatar

Csatlakozott: pén. okt. 30, 2015 7:47 pm
Hozzászólások: 137
Hi

Itt vannak a képeim. Sajnos nincs mindenkiről :(
Feltettem válogatás nélkül az összeset

https://flic.kr/s/aHskDzGPuq

_________________
Üdv: PS
_________________
AXIAL SCX10ToyotaPHESTOM
Vaterra Twin Hammers V2


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: 3. futam Július 3
 Hozzászólás Elküldve: csüt. júl. 07, 2016 10:16 am 
Bója kerülgető
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 19, 2014 4:29 pm
Hozzászólások: 417
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Először is köszönjük szépen a versenyt és a szervezést!

Másodjára megosztanám itt is az észrevételemet (Leonak már elmondtam) de azért írom ide is, mert versenyen több embertől is hallottam így hátha rajtam (unk) kívül más is reagál rá és nem csak egymás és a szervezők háta mögött...

A versenyről:

Elég hosszú nap volt, úgy gondolom ebben egyet érthetünk. Ellenben magambl kiindulva mivel sajnos ez a verseny idén kicsit ritkábban van mint pl tavaly, rá szánom a napomat és kalkulálok vele...
Azonban az,hogy gyakorlatilag 6-7órát kelljen üresjáratban eltölteni nem biztos,hogy szerencsés, és tudom,hogy sokan vagyunk a szervezők meg sajnos valóban kevesen ls mindenben igyekeznek a kedünkben járni, de akkoris na... :roll:

ééés igen van lehetőség játszani közben mert remek helyszín volt arra is, de azt látni kell ,hogy nem mindenki rendelkezik több autóval így nem biztos,hogy ez a jó opció mindenki számára.

Többen gondoljuk úgy ( ha nem is ír ide mindenki ) ,hogy ez az egy hosszú pálya stratégia nem annyira bejövös...tudjuk,hogy a szervezőknek így is rengeteg munka kijelölni a pályát és végigvinni a versenyzőket, de ha időben nem is legalább két rövidebb pályával kicsit mozgalmasabbá tehető egy nap...

Miért?

Vannak olyan versenyzők akiknek ez az első évük itt, és személy szerint nagyon örülök neki, mert frissül a mezőny és még több ember és gyerkőc kedveli meg ezt a remek hobbit.
De ha majdnem egy óra alatt tud csak végigmenni a pályán (amiben semmi baj nincsen hiszen kell majd tapasztalat és ez később rövidebb lesz nyílván ), lehet nekem a felénél elmenne a kedvem tőle...
Két rövidebb pályánál pedig lehet butaság, de tudja kicsit korrigálni a helyezését hibáit tapasztalatait és jobb kedvel futna neki a másik szakasznak...stb...úgy gondolom ez élvezhetőbbé tenné mindenki számára a dolgokat!

A pályáról:

A legfontosabb,hogy mindend félretéve egy teljesíthető pálya volt, aki ügyes és odafigyelt szép helyezést ért el ez is azt mutatja...
Mivel nem épített pálya így valóban benne van,hogy a körülmények változnak és néha elől néha hátul könyebb egy adott pályát teljesíteni, ez van főleg ha homokról beszélünk.
Az más kérdés,hogy esetleg a szalag kihelyezésre lehetne kicsit jobban figyelni, mert ha LEo nem csekkolja végig a pályát lettek volna érdekes kapuk és feladatok...amiket nem is értem,hogy hogyan letteg átgondolva...

Tudom,hogy kevesen vagytok és így is erőtökön felül vállaljátok a versenyek szervezését és lebonyolítását, de nem lenne rossz legalább egyszer valakinek végigmenni a pályán ami ki van jelölve.

Amenniyben igénylitek szerintem vagyunk egyen ketten akik szívesen segítünk, ha szükséges és ezzel segítjük a munkátokat!

A fentieket nem kioktatásként írtam, csak észrevétel amit ha lehetőség van rá ki kellen próbálni mert eddig bevált ;)

Köszönjük szépen a versenyt és a beletett munkátokat.

Várjuk a folytatást!

Üdv: Bandi

_________________
C2 Vaterra Ascender - Nissan Titan
C1 MST CMX - Pajero


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: 3. futam Július 3
 Hozzászólás Elküldve: csüt. júl. 07, 2016 4:30 pm 
Off-road Mester
Avatar

Csatlakozott: csüt. jan. 12, 2012 5:05 pm
Hozzászólások: 4357
Tartózkodási hely: Gödöllő
Hi

Borongós reggelre ébredtünk, de szerencsénkre mégis jó idő lett a verseny kezdetére. Egész nap kitartott a túlzottan is remek idő. Igaz egy kis eső megpróbált nekünk keresztbe tenni, de mégsem lett belőle semmi.

Mivel ismét csak ketten voltunk jelen a szervezői oldalról (Atis mondjuk segített), az egy hosszú pálya mellett döntöttünk. Nem is volt ezzel baj, amíg ki nem tettük a szalagokat is a kirakott kapupárok közé....... A pályáról egyébként már leírtam a gondolataimat, ezért erre nem térek most ki külön.
Mint mindig most is teljesíthető volt minden kapu. Kinek ez, kinek az..... ;) Volt 30 perc alatti és volt egy óra fölötti futott idő is.

Igen, lehet a két rövidebb pálya élhetőbb lett volna, de ez most ilyen volt. Itt szeretném megköszönni a pontozói segítséget mindenkinek aki részt vett benne. ;)

A nap végére 31 nevező fejezte be a futamot.

Ezek után jöjjenek az eredmények.

Street

1. Leo.......256
2. Pege.....288
3. Bence.. 314
4. Roman..637

Kép

Ultimate

1. Batkaaa.....303
2. Zsolt75......336
3. Kgeorg......344
4. Mucsosz....347
5. Radzsbi.....364
6. Zsoltsz.....385
7. Paca........386
8. Zotya.......387
9. Api..........425
10. Bandy.......441
11. Bazsika.....457
12. Cpeti........460
13. Kulacs......483
14. Badnick....488
15. Soma.......524
16. Gery........548
17. Brumca....569

Kép

KIT

1. Timi.......388
2. Janesz....409
3. Atis........417
4. Ildi.........466
5. Fridzsi....495
6. Apuka....528
7. Dániel....540
8. Zsozso...559
9. Sándor...581
10. Alex......592

Kép

Hiába égtünk rommá, hiába toltuk egész nap a tűző napon, mi (Pegével) élveztük a pályát, pedig nekünk valóban HOSSZÚ volt a nap.

Az én kedvemet csak a határtalan érdektelenség vette el kicsit, amit tapasztaltam este. A díjkiosztó x percében vettem észre, hogy egy kib@szott fotómasina sem volt a kezekben....... Ehhez nem tudom már mit hozzáfűzni, de tényleg...... Kértem százszor, ezerszer, fotózzatok..... Ezt kérik a támogatók cserébe a halom cuccért amit minden verseny után hazavisztek!
Ezt ez egyet kéne cserébe nyújtanotok azért, amit csinálunk Nektek! Ezért kapjátok az ajándékokat, ezért szánjuk rá a szabadidőnket erre az egészre!!

Itt szeretném megköszönni Bazsika és Apuka felajánlását (Atis meg félig úgyis csapattag), miszerint fotózással és bíráskodással fogják segíteni a gördülékenyebb szervezői munkát!!

A tévedések elkerülése végett, mások segítségét is elfogadjuk továbbra is! ;)

A bajnokság állása a harmadik futam után.

Street

1. Pege..... 54
2. Leo........52
3. Bence....50
4. Zotya....15
5. Pici.......12
--- Roman..12
6. Napalm.10
----Rudibá..10
7. Morfeus..8

Ultimate

1. Radzsbi......43
2. Zsolt75......38
3. Kgeorg.......37
4. Batkaaa......36
5. Badnick......26
6. Paca..........21
7. Mucsi........20
8. Cpeti.........18
9. Api............14
10. Bandy.........13
11. Zosltszaba....8
12. Csab1..........6
13. Zotya..........4
14. Szotti..........2
----Adamsky......2

KIT

1. Timi........50
2. Atis.........45
3. Janesz.....38
4. Dániel......34
5. Fidzsi.......26
6. Tomi........24
7. Ildi..........20
8. Madman...13
9. Tüdő........12
10. Andrej.......8
11. Apuka.......8
12. Zsozsó......4
12. Alex..........3
13. Sándor......2
----Évi............2

Pár kép a napról.

Kép
Kép
Kép
Kép


Találkozunk két hét múlva, az éjszakai futamon!!


Üdv: Leo

_________________
RC4WD TF2 Marlin Crawler, RC4WD TF2 Toyota 4Runner
RC4WD TF2 SWB Jeep Wrangler, RC4WD TF2 LWB Toyota SR5
Vanquish VS4-10 Jeep JK, SCX10 Jeep Wrangler, TT Subaru,
- RC4WD TEAM DRIVER - CRAZY-CRAWLER TEAM DRIVER - TOPMODELLISMO TEAM DRIVER -
Kép


Vissza a tetejére 
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 36 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Fórum kezdőlap » Versenyek- Bajnokságok » Lezajlott bajnokságok » 2016 HRCCT » RC4WD futamok


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

 
 

 
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség