Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » Club szoba » Hétvégi találkozók, szabadidős összeröffenések




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 936 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 94  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 30, 2012 12:32 pm 
Bója kerülgető

Csatlakozott: kedd máj. 22, 2012 5:05 pm
Hozzászólások: 237
Tartózkodási hely: Budapest, XVI. kerület
Na kérem!

Kari előtti havas képek:

http://www.rcpilot.hu/gall/rendezvenyek ... 2_dec.html


Csatolmányok:
PC230081.JPG
PC230081.JPG [ 73.56 KiB | Megtekintve 1528 alkalommal. ]
PC230031.JPG
PC230031.JPG [ 77.61 KiB | Megtekintve 1528 alkalommal. ]
PC230068.JPG
PC230068.JPG [ 37.78 KiB | Megtekintve 1528 alkalommal. ]

_________________
Üdv: Patent Laci.
www.patentcentrum.hu
06 20 941 2687.
Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 30, 2012 1:42 pm 
 
A shopp csodákra képes... :lol: :lol: :lol:
Kép

na meek center...

Üdv
a én


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 30, 2012 6:09 pm 
Bója kerülgető

Csatlakozott: kedd máj. 22, 2012 5:05 pm
Hozzászólások: 237
Tartózkodási hely: Budapest, XVI. kerület
Na kérem!

A shopp a kaméleon szemére nem volt nagy hatással :lol: :lol: :lol:

_________________
Üdv: Patent Laci.
www.patentcentrum.hu
06 20 941 2687.


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 30, 2012 8:24 pm 
Bója kerülgető
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 25, 2012 8:45 pm
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: Budapest, XV.
Hali!

Jól sikerült a mai nap is.
Bár nem sokat autóztam ( lenyúlta a gyerek ) :lol:
Latya szuper pályát csinált megint.
Köszi mindenkinek aki ott volt :D


Kép

Többi kép:
http://www.rcpilot.hu/gall/auto/3065/20121230194939/krossz_domb_20121230.html

Üdv: Zsolt

_________________
Jeep River Rider
HB Cyclone TC


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 30, 2012 8:54 pm 
Csirke
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 11, 2012 12:20 pm
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Budapest II.
Szasztok!

Nagyon klassz vott, a mai autózás ;)
Latya rögtönzött pályája egész jó lett, oszt még az íjászok sem néztek minket céltáblának. :lol:
Kösz mindenkinek, aki ott vott.

_________________
Üdv mindenkinek, Cidu

Tamiya CC Pajero, GMC Pickup 2WD (home made)
Axial-Robitronic Dealer


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 30, 2012 9:22 pm 
Bója kerülgető

Csatlakozott: kedd máj. 22, 2012 5:05 pm
Hozzászólások: 237
Tartózkodási hely: Budapest, XVI. kerület
Na kérem!

Remek délutánt tudhatunk magunk mögött! A köménymag ismét jót játszott a crossdombon, kiváló
pályát rögtönzött L-Mester, köszönjük. Sajna mi korán léceltünk. Várjuk a képeket kedves Latya.

ui: Köszönet Latyának hogy felhívta a figyelmemet, hogy jó nagy szart vettem :evil: :evil: :evil:

Köszönjük a részvételt mindenkinek!!!

_________________
Üdv: Patent Laci.
www.patentcentrum.hu
06 20 941 2687.


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 30, 2012 10:47 pm 
 
Haii

Lássuk a mai napot bővebben nézőpontom szerint...
Bemelegítésnek miután Gr3ddy megrémített (erről később) találkozhattunk a "hídon" a szerepjátékot játszó fakardos fiatalokkal akik már 10 ! éve űzik ezt az outdoor sportot és épp a híd elfoglalásáért folytatott csata kellős közepébe csöppentünk bele. Jó móka volt nézni !

Kép

Tovább haladva a híd után a Cross-domb közepe felé találkozhattunk Robin-Hood és lelkes csapatával akik bőszen gyakorolták az íjjazás fortélyait bár reméltük nem mi leszünk a rőt vadak...
Róluk képem nincs de örök emlék az izgalom hogy el ne tévesszék az irányzékot...

Ezen bevezetők után már úgy éreztem rossz napunk nem lehet !

Teljes mértékben igaza van annak aki azt mondja remek napot zártunk de sajnos én csak azt mondhatom : zártatok.... :lol: :lol: :lol:

Kép

Tréfát félretéve, nem sokat tudtak a családapák autózni még úgy sem hogy én 2 autóval mentem a helyszínre (végre) de úgy fest kevés lesz, a lányok lebugázták mindkettőt, de az az örömautózás amit láthattunk ma a gyerekek részéről kárpótolja hiányunkat. Részemről igazi családi és inkább gyereknapszerű kis évadzáró autózást tudhatunk magunk mögött.Igaz kevésszer akadt táv a kezembe de azt a keveset is igyekeztem jól kihasználni.
Természetesen a köszönöm jár Krisztának a forró teáért amivel a gyerekekre gondolt és Cidu mesternek a KV-töltött balhéért ami jobb volt mint valaha !

Kép

Nos kicsit szakmaibb oldalról megközelítve, rögtönzött sokkapus és széles kialakítású inkább öröm pálya megszokott és furfangos útvonallal de egy élvezhető kis szakasz sikeredett mindeni örömére. Mivel annyit autózunk tálé-csóré, ezért gondoltuk most rakunk ki kapupárokat legyen valami irány mert a múltkori 20 Km-betett rendesen és nagyon elkalandozni sem szerettem volna messzire...
Autók oldaláról sikeresen összetaknyoltam éjjel hirtelen az XJ-t ami igaz a verseny kerekekkel de remekül muzsikált mind a leányom mind az én vagy más kezei közt. Ami azért meglepőnek mondható a termetet és a súlyt (kaszni) véve alapul de kellemes csalódás volt ! Remek autó lesz ez igaz nem versenyre de örömködni akár ott is van helye. Ím egy Hard Body XJ-Wagon !! Már nem bánom megmaradt remek kis autót tuningolunk belőle !!

Kép

Cidu végre elkészült az idei nagy munkával és az év eleje óta készülő titkos projekt végre napvilágot látott ! Nos igen ez egy snorker by Cidu ! Nagyon szép és legalább körültekintően nem kapkodva készült. :lol: :lol: Tekintve az elmondott terveket amik a kis pajesszal fognak történni egy nagyon faxa kis tálé cucc és végre nem a tömeg pajesz lesz megalkotva (Gondolok itt a beállítottságra és a designra ! ) Reméljük mihamarébb alakul is az elmondott tervek alapján ! Várjuk !

Kép

Gr3ddy hozta a G-made-t jó volt látni ismét egy rendes dögöt és remélhetőleg mihamarabb megjön az alkatrész és a következő talin már tálé 1,9. Kissé betette az izgalmakat frontba rongyolt fentről lefelé a hál isten később elrakott monster valamivel a még táskában figyelő hotrod-om ellen és szerencsémre a lexanja szertehullott én megúsztam az üzemi balesetet egy rács elem hiánnyal. Javítjuk nem vészes de sok sörbe fog kerülni :lol: :lol: :lol:

Kép

Zsoltról megen nincs mit mondjak...THX a távot, hogy ismét ott volt a család és jól érezték magukat a csajok megint !

Kép

Áhim keveset és azt is láthatóan nem nagy hévvel autózott, jobbulást és mielőbbi gyógyulást a reméljük csak átmeneti rosszullét után ! Remekül feszít a felni a verdán remélem meg is tapad a ragasztás amit kiötlöttünk és sokáig ilyen szép marad !

Kép

Patent ? Hát ő meg a zújj axi az egy külön fejezet még agyalok mit is sírjak erről a párosról :lol: :lol: :lol: :lol:

Addig is üdv a én és köszönjük a mai napot mindenkinek !


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 30, 2012 11:07 pm 
Off-road Mester
Avatar

Csatlakozott: csüt. jan. 12, 2012 5:05 pm
Hozzászólások: 4357
Tartózkodási hely: Gödöllő
Hi
Miféle beltér virít az XJ-be?

Üdv: Leo

_________________
RC4WD TF2 Marlin Crawler, RC4WD TF2 Toyota 4Runner
RC4WD TF2 SWB Jeep Wrangler, RC4WD TF2 LWB Toyota SR5
Vanquish VS4-10 Jeep JK, SCX10 Jeep Wrangler, TT Subaru,
- RC4WD TEAM DRIVER - CRAZY-CRAWLER TEAM DRIVER - TOPMODELLISMO TEAM DRIVER -
Kép


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: vas. dec. 30, 2012 11:35 pm 
 
II. Felyezet...

P-úr and the Mobyl-dikk

Szegény patent manapság kapja az ívet de ha az emeber szeret a középpontban lenni ez az ára neki..... :lol: :lol:
Meglátásom szerint jó cserét tett a gyermek veled szemben így hogy a nagy és fényes na meg új szaxit megkaparinthattad a fa alól. Tekintve az új xaxiális rubikont ami most hogy közelembe került igazolta mindazt amit a képek és olvasgatások alapján idáig tudtunk róla de te is írtad :

Patent Laci írta:
Na kérem... jó nagy szart vettem


Bár az is lehet felületesen olvastam el majd mindjárt megnézem még egyszer... :lol: :lol: :lol:

Természetesen a sok szemétség és irígykedés mellett gratulálok ezúton is az új autóhoz.
Lássuk az NPT XI. alatt látottakat a menetedről és az új szerzeményről egy külső szemléletből tekintve.
Ahogy említettem az 1,9 topikban is nem kicsi...hát nekem mobyl-dikk lesz mától ez a szaxi mert nem csak, hogy sikerült az axinak ismét egy orbitális autót csinálnia (eltekintve a designtól) hanem sajnos azt is kapkodva és főképpen a kasznira kihegyelve tette....
Alul és másutt semmi változás a kaszni pedig megér egy misét vagy egy temetést...
Hotrod vs Maxi :
Kép Kép

XJ Lexan vs XJ Hard vs Maxiking :

Kép Kép Kép Kép

Megfogtam tapenáltam emelgettem mert itt a kaszni volt a lényeg azon kívűl hogy kinek mi jön be elmondható sztem : Tepsi ! egy orbitális nagy ! Tekintettel arra hogy Gr3ddy G-Made miatt 30 ! cm alatt nem volt kapupár !! Nem vicc ! a bálna ha véletlenül elfért egy kanyaros kapupárnál mi történt ? hát az a rohadék tükör akasztotta a pálcikát le... :lol: :lol:

Kép

Fogás terápiára a sárvédőre nem emléxem van e olyan puha törhető mint a dingóé de legközelebb lecsekkolom ezt is. Állítólag leszedhető legalább. Na azért eltekintve az aggoldalmas nézőponttól és tekintve azt hogy az axi egyre jobban hajaz az 1:10 felé várható volt a tacuma és landi után hogy a rubikon nem lesz kicsi. Nézve azt hogy Laci levette már a hátsó pótkereket és a lökőst is behúzta a kaszni alá rendesen még mindég egy akadós sajnos nem versenyre (Hazai HRCCT-s) termett autó sikeredett ami ha azt nézzük mire készült :
Egy remek scale kinézetű de mégis üthető kis lexan body sikeredett. Nagy hát ez van tán a 26 centiben majd még elfér a kerekek meg mivel ragasztottak így frissiben hamar lehet kisebbre cserélni de nem az első helyre törekvő karakterisztika.Viszont aki beadlokkot akar dobja úgy is...
Arra való amire csinálták : Egy scale és örömautózásra. Szép zúzható és axi többet nem kell várni tőle remek darab annak aki kezdő vagy nem verseny centrikus hazai viszonylatban és szereti a gyárilag összetett szépet mert azért ez üti a dingo és a honcho karosszériákat azért rendesen. Szép darab

Kép Kép Kép Kép

Visszakanyarodva a találkozóhoz látszott azért P-úr arcán az öröm az új autóhoz ami egy nagy élmény és remek darabja a hazai mezőnynek !

további képek a taliról itt :
http://www.rcpilot.hu/gall/auto/1646/20121230213821/npt_xi.html?p=0

Leowrc írta:
Hi
Miféle beltér virít az XJ-be?

Üdv: Leo

Nem vírít az becelluxoztam mára hogy takarja a gyönyörű kialakítást amit ejtettem az XJ-n belül és továbbra is várja (vagy 1,5 éve), hogy kitaláld mit akarsz vele mert ez még mindég a tiéd .. továbbra is karcmentes és csak erre a kiemelt alkalomra tettem kölcsön bele..... :lol: :lol: :lol:

Üdv
L Atya


Custom Builder HRCCT Co.
__________________________________________________________________________________
Csepel 130B ; Hummer H1 ; Project Crawler ; Toyota Hilux ; Grand Cherokee ; JeeP Nukizer ;
JeeP Cherokee XJ ; JeeP Comanches ; Nissan Patrol ; '63 Willy's JeeP ; Defender 109 ;
JeeP Lower Forty ;scx RAT-ROD;


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Budapest & környéki Triálkodások
 Hozzászólás Elküldve: kedd jan. 01, 2013 1:31 pm 
Bója kerülgető

Csatlakozott: kedd máj. 22, 2012 5:05 pm
Hozzászólások: 237
Tartózkodási hely: Budapest, XVI. kerület
Na kérem!

B.U.É.K. mindenkinek!!! Idén még nem is autókáztunk!!!

1 gyógykör :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Csatolmányok:
buék2013.JPG
buék2013.JPG [ 65.85 KiB | Megtekintve 1424 alkalommal. ]

_________________
Üdv: Patent Laci.
www.patentcentrum.hu
06 20 941 2687.
Vissza a tetejére 
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 936 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 94  Következő

Fórum kezdőlap » Club szoba » Hétvégi találkozók, szabadidős összeröffenések


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

 
 

 
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség