Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » Trial építések » Kis hírek a nagyvilágból




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 66 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Szerző Üzenet
 Hozzászólás Elküldve: pén. nov. 16, 2012 10:03 pm 
 
batkaaa írta:
na háló!
tegnap este e-maileztem kicsit vanquishproducts Steve-el és azt mondta december első hetén teszik nyilvánossá a részleteket ezzel a híddal kapcsolatban.
üdv
Attila


itt már azért van fotó több is :
http://www.rccrawler.com/news/currie-rockjock-axles-by-vanquish-products/#more-3973


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás Elküldve: csüt. nov. 22, 2012 9:09 am 
 
Tán én értem félre vagy télleg :
Valami bíróságot emleget de ami tuti hogy zárva ...
Mondjuk 70000 Huf kaszni , 4 eurós polifoam és 5 eurós benzines kanna mellett eddig is furcsállottam hogy megyen.. főképp ha még mondjuk számlát se adott valakinek :lol: :lol: :lol:

http://www.scaleoffroad.com/news.html

Üdv
L Atya


Custom Builder HRCCT Co.
__________________________________________________________________________________
Csepel 130B ; Hummer H1 ; Project Crawler ; Toyota Hilux ; Grand Cherokee ; JeeP Nukizer ;
JeeP Cherokee XJ ; JeeP Comanches ; Nissan Patrol ; '63 Willy's JeeP ; Defender 109 ;
JeeP Lower Forty ;


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás Elküldve: csüt. nov. 22, 2012 11:15 am 
Off-road Mester
Avatar

Csatlakozott: csüt. jan. 12, 2012 5:05 pm
Hozzászólások: 4357
Tartózkodási hely: Gödöllő
Hi
Kinti viszonylatban azért nem vészes egy 250euros kaszni, de azért biztos vaj van a fülük mögött.

_________________
RC4WD TF2 Marlin Crawler, RC4WD TF2 Toyota 4Runner
RC4WD TF2 SWB Jeep Wrangler, RC4WD TF2 LWB Toyota SR5
Vanquish VS4-10 Jeep JK, SCX10 Jeep Wrangler, TT Subaru,
- RC4WD TEAM DRIVER - CRAZY-CRAWLER TEAM DRIVER - TOPMODELLISMO TEAM DRIVER -
Kép


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás Elküldve: szer. aug. 20, 2014 5:04 pm 
 
Ritkán nézek ilyeneket de annál jobban el tudok csodálkozni
Sokat jár manapság az eszembe az a tény hogy egyre hódít a 3D nyomtató széles e világban és bele bele hajlik a mi kis rc és rctrial világunkba

el is gondolkodom mindég hogy mint sok ősi és ősi Magyar szakma a mi kis faragásunk is nemsokára véget fog érni hisz a digitális világ korában nem sok ész kell ahhoz hogy felfogjuk : nem lesz szükség reánk sem a témakörben..
nyomsz egy entert és kifossa a nyomtató
De !
amíg (és ezt manapság is örömmel látom) ilyen csíkos réteges dolgokat tudnak a megfizethető 3D nyomtatókkal csinálni addig nemigen érzem még veszélyben az egyedi karosszériák vagy kiegészítők általunk megalkotott világát.
Kép

Mit is látok én a képen ?
Sok sok apró részletet hozzám és a szememhez kezemhez mérten egyszerűen kitol a nyomtató de ha ránézünk a szerszámos szekrényekre akkor igen okádék festést vélek felfedezni. Nos ez igen nem a nyomtató dolga ehhez ha nem is fix nem remegő kéz de rutin és türelem szükséges. Viszont amit a kis bakokon vélek felfedezni, lehet erősebbek mint pl az én némelyik stirol bakjaim (bár nem 100%)
a több darabos kiszerelés is bizton méretpontos viszont a rétegek által kialakult textúrája a kiegészítőknek egyszerűen hányadék.
ez lehet részemről elfogultság mert az én munkáim közt is akad kivetni való de lássuk be :
22 dollár + postáért a Q annyát az ilyennek !!
a festéssel és a meg-nemcsiszolt kiegészítőkkel együtt !!

És az ilyen életképes a nagy ammerikában !!

következő gyöngyszem 19 dollár + postáért !! azaz 4400 forint + posta !!!

Kép

nos ehhez már kommentem sem maradt.....




Csak mint szösszenet..
le a kalappal és tisztelettel a programozók világa előtt de ez a festés és kialakítás ha eladható akor otthagyom a főállásom és tényleg csak faragni fogok holnaptól !!
Azt hiszem ismét elgondolkodom a legalizáltabb és webshop szerű Hungarian - Homa made kiegészítőkön !!
Nem hiszem el hogy ezt veszik és viszik a parasztok a vanquish hidak mellé !!!!!!

aki mégegyszer sokall 1500-2000 egy ládáért az vegyen innen 8 dollárért..
kicsit csíkos kicsit lejkjebb van az egyik "műanyag fül" de legalább 3 színben elérhető és az a foggantyú..na az odavág :-)
azt a terem buráját a neki.....

Kép

Üdv
L


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás Elküldve: szer. aug. 20, 2014 5:30 pm 
 
A továbbiakban
keresek :
-vákukozó kis asztalt és segítséget árakkal intelmekkel....
-Műgyanta öntésére intelmeket árral segítséggel teknológiai leírással...
-Műanyag eszetrgálásra képes valamilyen eszközt akár felni méretig...de csak műanyagra és főképpen kis méretű gép érdekel
-Esetleg beszállítót fenyő és egyéb mintázatú fafajták mini lések lapok előállítására....

aki a témakörök egyikében érdemlegesen megindítja a munkálataimat nem fog csalódni az előállított termékek ajándékmennyiségével :lol: :lol: :lol:

Lexan-műanyag-fa
kihagytam valamit ?
a témakör mától ismét érdekel de télleg.... :shock: :shock: :shock: :shock:

Üdv
L


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás Elküldve: szer. aug. 20, 2014 5:46 pm 
Sziklamászó
Avatar

Csatlakozott: pén. jan. 27, 2012 7:14 pm
Hozzászólások: 1099
Szokásos 1-2-3 mm balzalappal tudok szolgálni, maradékhegyek... mikor még építettem és nem törtem a repülőket :)

3D nyomtatók azok bizony ilyenek. Ez a szallagos technológia egyszerűen ennyit tud. A lézeres meg méregdrága.

Műgyanta öntés pedig: makettinfo.hu, a fórum tele van ilyenekkel :)


Vissza a tetejére 
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 66 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Fórum kezdőlap » Trial építések » Kis hírek a nagyvilágból


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég

 
 

 
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség