Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » Versenyek- Bajnokságok » Lezajlott bajnokságok » 2018 RC4WD




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Május 27 Gödöllő Valkói - erdő
 Hozzászólás Elküldve: hétf. máj. 28, 2018 12:57 pm 
Szalagszedő
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2016 9:09 pm
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Nové Zámky / Érsekujvár
srácok, eläször voltam versenyen ez a uj rendszer szerint es csak azt mondhatom, hogy tetszett.... egész nap volt mit csinálni, sokat autóztunk... es, ahogy valaki hozzajegyzette, hogy lesz lehetüseg hogy olyan aki eséjtelen , az is dobogón legyen es örülhessen.... bejött :-D persze, kell hozzá a jó csapattárs, amely Pege es Sziszi szeméjükben nekem megvolt.... még egyszer köszi mindenkinek....


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Május 27 Gödöllő Valkói - erdő
 Hozzászólás Elküldve: hétf. máj. 28, 2018 5:40 pm 
Szalagszedő

Csatlakozott: hétf. júl. 25, 2016 7:21 pm
Hozzászólások: 148
köszi a lehetőséget ismét :) jó volt. Nagyon is jó :) Pályák jók, idő jó, csapat ( Brumca és Alex) oké. Csapatmunka nem annyira oké :lol:

Szóval tök jó volt ... de nem eredményes, viszont hasznos nap :) sokat tanultam, és fejlődtem fejben probléma megoldásban. Pl.: rájöttem hogy akit rendre nyúzunk húzunk az biztos jobban végez mint én aki segít, ergo legközelebb hagyom had küzdjön kicsit többet :lol: ;) … na viccet félre, pályák szuperek voltak , csapatban menni nem könnyű , EZ ÚJ KIHÍVÁS , ami mindig jó, és még q sokat kell erről tanulni …

... én nem akartam az első verseny után kommentelni az új versenykiírásról, adtam neki még egy versennyi időt …

Nem a rendszer a rossz, nekem fekszik kevésbé ez a csapatos buli. :lol: Szrtm nem (akkora) poén rángatni a 4-5kg -s csapattársakat egy 2,2kg autóval, és az sem hogy 2-3 percet várok hogy mikor mehetünk tovább újabb 40cm -t, amíg a köv. csiki-csukit meg kell csinálni :? nekem ez ütemtelenné teszi a versenyt és koncentráció vesztéshez vezet. Nem akarom összehasonlítani a tavalyi egyéni versengéssel, nem lenne fair. Az biztos hogy tanulni többet lehet itt, hiszen így vagy úgy de min. 5 autót látok +1 a sajátom. Amit érzek az az hogy nem a trial -ról tanulok többet, hanem valami off road szemléletről, csakhogy ott nem a kapukkal kellene küzdeni, hanem talán inkább a tájjal :roll: ... De a másik oldala , amit el kell tudni engedni, mert HOBBY :) az az hogy volt aki 150p -val csapat második lett, én meg csapat 7. szintén 150p -val ... de örülök ennek a 7. helynek is, hisz rajtan kívül csak két ilyen legény volt a mezőnyben aki ezt elmondhatja :)

Jól éreztük magunkat, és ez a lényeg, a többit meg kijavítjuk legközelebb :D

(valszeg autó váltás lesz, mert bár jó a Barrage , de erre a húzás nyúzásre ott a Vaterra K10)


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Május 27 Gödöllő Valkói - erdő
 Hozzászólás Elküldve: hétf. máj. 28, 2018 6:03 pm 
Szalagszedő

Csatlakozott: hétf. júl. 25, 2016 7:21 pm
Hozzászólások: 148
ui. tényleg tök jó hogy lehet idén menni egyéni, csapat, tolatás mentes ;) és Challenge versenyen is !!

… fogadok nincs még egy ország ahol ennyire képzettek a trial -osok, … DE pozitív értelmében :)


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Május 27 Gödöllő Valkói - erdő
 Hozzászólás Elküldve: csüt. máj. 31, 2018 2:14 pm 
Off-road Mester
Avatar

Csatlakozott: csüt. jan. 12, 2012 5:05 pm
Hozzászólások: 4357
Tartózkodási hely: Gödöllő
Hi

Na igen, én mindig mondom hogy a mi mezőnyünk az egyik legkomolyabb banda európában, pedig voltam már pár helyen! ;) Persze mindenhol vannak jó versenyzők, de talán az olaszoknál láttam pár igen komoly kollégát.

Jogos a többi meglátás is. Ez is egy versenyzési stílus és lehet nagyobb odafigyelést igényel mint az egyéni.... miért is? Nem elég a saját futamodra figyelni, de a csapattársadnak nyújtott segítség közben arra is figyelned kell, hogy eközben sem hibázz.

Essen pár szó a futamról.

A helyszínt szinte már mindenki ismerte, de szerencsénkre mindig akad még felderítetlen rész ahol ki lehet jelölni pár szakaszt. Így volt ez most is. Két szakasz az erdős részen volt kijelölve, míg a harmadik etapot a tűző napon kellett teljesíteni. Utólag kiderült, hogy egyben ez volt a leghosszabb rész is.
Ismét voltak egyszerűbb és gondolkodósabb részek is. Sok helyen volt nélkülözhetetlen kellék a csörlő és a homokvas is, de azt valljuk hogy ezen tárgyak szakszerű használata is fontos része enne a szakágnak.

Íme az eredmények.

Street kategória:

1. Pege - Péter - Sziszi
2. Bence - Szotti - V.G. - Gábor
3. Leo - Pumix - Boti

Kép
Kép
Kép

Ultimate kategória:

1. Atis - Firka - Mucsi
2. Zsolt75 - Oldcelon - Sanyi
3. Soma - Stocz - Badnick
4. Bazsi - Radzsbi - Janesz
5. Bandi - Zolee - Taxis
6. Madman - Yeti - Lipi
7. Lasziee - Brumca - Alex

Kép
Kép
Kép

Az előző futamnál tévedésből összekevertem pár kolléga kategóráját (Stocz és András) ezt most javítottam. A mostani állás a valós.

Street

1. Leo - 36
2. Bence - 33
3. Pege - 32
4. Pumix - 26
5. Szotti - 21
6. Isti - 15
7. Napalm - 12
.....Ricsmond - 12
.....V.G. - 12
.....Gábor - 12
8. Peter - 10
.....Bandi - 10
9. Sziszi - 2
10. Boti - 1

Ultimate:

1. Mucsi - 40
2. Zsolt75 - 38
3. Radzsbi - 35
4. Firka - 30
5. Stocz - 28
6. Alex - 24
7. Batkaaa - 20
.....KGeorg - 20
8. Yeti - 19
9. Lasziee - 14
10.Brumca - 10
....Janesz - 10
11.Sanyi - 9
12.Andris - 8
....Badnick - 8

KIT:

1. Atis - 38
....Oldcelon - 38
2. Taxis - 23
3. Lipi - 18
4. Madman - 16
5. Janesz - 15
6. Zolee - 14
7. KroóT - 12
8. Celon - 8
9. Bencus - 4

Köszönjük támogatóinknak, hogy ismét meglephettünk mindenkit egy kis ajándékkal!

Gratulálok mindenkinek!!

Most 1 hónap szünet jön. Tessék gyakorolni, illetve átnézni a technikákat. A következő futam Július elsején lesz, a helyszín még tárgyalás alatt.

Sajnos Doki távolléte miatt csak telefonos képeim vannak, bár a tieitek is jól jönnének!

https://www.flickr.com/photos/128599568@N06/sets/72157691664394630/with/42409679992/

Üdv: Leo

_________________
RC4WD TF2 Marlin Crawler, RC4WD TF2 Toyota 4Runner
RC4WD TF2 SWB Jeep Wrangler, RC4WD TF2 LWB Toyota SR5
Vanquish VS4-10 Jeep JK, SCX10 Jeep Wrangler, TT Subaru,
- RC4WD TEAM DRIVER - CRAZY-CRAWLER TEAM DRIVER - TOPMODELLISMO TEAM DRIVER -
Kép


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Május 27 Gödöllő Valkói - erdő
 Hozzászólás Elküldve: vas. jún. 03, 2018 9:56 pm 
Csirke
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2014 6:32 pm
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Budapest XIII.ker
Sziasztok!

Köszönöm a szervezőknek a versenyt ,a támogatóknak az ajándékot:)
Köszönöm a csapatnak József Fáth és Stocz a csapatmunkát. Zsótér Attila valamint Mucsi András és Sventek Zoltán a pontozást.

Soma


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Május 27 Gödöllő Valkói - erdő
 Hozzászólás Elküldve: kedd jún. 05, 2018 3:21 pm 
Sárvédő

Csatlakozott: szomb. feb. 27, 2016 7:45 am
Hozzászólások: 58
Üdv!

Nagyon szuper kis erdei verseny volt ez. Olyan új technikákat eszközöltünk, amiket egyéniben még sohasem ezelőtt. Például az iszonyat tapadós gumikat a kövön a homokműanyag segítségével csúsztattuk odébb, stb...
Izgalmas pályák voltak elég sok autózással.
Jöhet még ilyen! :)

Az új autóm is egész jól viselkedett és viseltetett,de már látszanak a fejlesztési irányok (rövidebb plató, ültetés...) :)

Köszi a szervezőknek a lehetőséget és a csapatomnak a segítséget!

Üdv. Janesz


Vissza a tetejére 
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Fórum kezdőlap » Versenyek- Bajnokságok » Lezajlott bajnokságok » 2018 RC4WD


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

 
 

 
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség