Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » Club szoba » Hétvégi találkozók, szabadidős összeröffenések




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: AKSE rendezvények
 Hozzászólás Elküldve: vas. jún. 24, 2012 7:53 pm 
Bója kerülgető
Avatar

Csatlakozott: csüt. jan. 12, 2012 8:29 pm
Hozzászólások: 482
Tartózkodási hely: Gödöllő
Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek aki eljött egy jót autózni az Extrém Napra! Jó árnyékos, homokos ( mármint a felület nem az érdeklődés :) ), gyökeres kis terület jutott nekünk, ahol Latya egy nagyon jó kis pályát épített ki nekünk és az érdeklődőknek.
Hogy a hétvége teljes legyen triál oldalról ma egy rögtönzött versenyt szerveztünk az ott maradóknak, amire Latya gyorsan átvariálta a területet és a bólyákat. Szokásához híven jó kis szivatós pálya lett. A szabályok egyszerűek voltak, minden hiba 1 pont.

Eredmények:

Forrai Gabi: 14 Pont
Leo: 15 Pont
Pege: 17 Pont
Citroenpeti: 24 Pont
Erik: 40 Pont

Köszönjük a részvételt!

Üdv.: Pege

_________________
"Buff neki, azt karist!"


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: AKSE rendezvények
 Hozzászólás Elküldve: vas. jún. 24, 2012 8:15 pm 
 
pege írta:
Sziasztok!.........
.........Üdv.: Pege


Én is mentem te rohadék !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na majd minden képet törlök amin rajta vagy és különben is csak te használtál az elitből homokvasat !! Szégyenteljes... :lol: :lol: :lol:

No nemsokára töltök és beszámolok !!

Üdv

L Atya


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: AKSE rendezvények
 Hozzászólás Elküldve: hétf. jún. 25, 2012 5:20 am 
 
Kép

Haii
AKSE Babatvölgyi Extrémnap

Szombat leérkezés a 20 Voltos skodával VG jóvoltából (köszönjük)
Ugyanaz a helyszín ahol tavaly a versengés zajlott így egy homokos fákkal tűzdelt kis területet birtokoltam be a triálozás számára. A sor végén az RcRulez azaz Szimi jóvoltából egy off-road buggy stb. meg ilyenek versenypálya és annak két napos ceremóniája zajlott, amiit tavallyal ellentétben most volt időm kicsit megnézegetni, így életem első Live ilyen versenymenetét és előkészületeit tekinthettem meg. Remek élmény volt, magesfokú kivonulással, technikai és rendezői háttérrel megspékelt kis műsorsorozat volt. Brümmögtek zümmögtek és bár ellentétben azzal hogy kiakartam mindenáron próbálni magam ebben a szakágban is ami sajnos nem sikerült idő és elfoglaltság hiányában arra jutottam megeshet hogy benevezek egyszer egy ilyen homokhasító szerkezetbe....tetszett és profi rendezvény volt a részükről már amennyire egy ilyen nem hozzáértő mint én minősítheti a dolgot. Sziminek ezúton is köszönöm az ajándékpólót ami igaz tavaly előtti design meg akkora hogy muternak jó lesz hálóingnek de csak jól esett hogy addig baszogtattam míg adott egyet.... :lol: :lol: :lol: Képen nincs sajnos róluk de remélem valaki kipótolja a hiányt. Jó pálya volt náluk és nagy élmény volt nézni is !
Kicsit előrébb haladva a lócitrom kupacok után foglaltak helyet az igazi 1-1 es Magyar off-road triál vonal képviselői megannyi suzuki és egy toyota meg tán egy Landi képviseletében. Két teljes napon keresztül hozták vitték a nagyérdeműt töretlen és ingyen !! a rögtönzött mocsaras púpos pályán és mivel én is hasítottam pár kört velük meg kell mondjam nem pinafüst a téma !! Beszarás élmény volt még ezen a 7-8 kis púpon is triálkodni kis vízzel-telített mocsaras gödörben érdekes kis dombocskák közt. Mindamellett remek a társaságuk legalább annyira elszántak és idióták mint mi vagyunk a saját szakágunkban és ugyanannyira szeretik amit csinálnak !

Kép
Kép Kép Kép

Legalább annyira bele"buzultak" a mi kis verdáinkba mint ahogy tesszük ezt mi az övéikkel. Nagy élmény remek társaság és baráti kör, örülök hogy ilyen emberekkel is meg tudtam ismerkedni a két nap folyamán.

Az extrém napot annyira nem taglalnám körbe, rengeteg rendezvénnyel és mulatsággal, kis büfésorral színpaddal mindennel ahogy illik és bár annyi időm nem volt hogy nézgelődjek, de akik kilátogattak pozitív visszajelzéssel és mosollyal szélesített arccal jöttek mentek a rendezvény két napja alatt.

Szombat nagy felhozatal nem volt triál fronton és ezúton is köszönöm Cidu remek társaságát aki segített átvészelni a napot (meló uttán hulla fáradtan) és teremtve egy kis társaságot számomra a triál vonal oldaláról. Remek eszmecserékkel és konzultációkkal tarkított nap lett a szombatból így és azt hiszem igaz nem egy akkora játszatós nap de szakmailag elengedhetetlen órák peregtek. Fényképem a szombatról nincs mert el is feledtem elővenni....

Vasárnap már annál inkább eseménydús nap lett, rengeteg látogató az extrém napon (mi szemszögünkből persze) és megérkeztek a triál társak érdeklődők és verseny ismerősök. Jó volt csapatni Citroen Petiékkel és az Ummal és a kék kacsával, bár a technikai mumus úgy fest megtalálta őt és Forrai Gabit is így mindkettejüknek állandóan megállt a kocsijuk de attól még zajlott a menetelés egész nap.

Kép Kép Kép

Az UMM ról (C.Peti):

Kép

Forrai Gabiról :
Kép
Kép Kép Kép


Az egész napos csapatás és eszmecserék után kora estére ki is találtam, hogy nyomjunk egy számolós kis rögtönzött menetet levezetésnek és át is variáltam a pályát kicsit versenyesebbre kicsit extrémebbre és szépen el is vérezgettünk a menetek alatt mert kiderült elég komoly kis kapukihelyezés sikeredett.
Ha nem nézzük azt hogy Pege homokvassal ment végig a terepegyenetlenségek kisimítása közepette és azt hogy Citroen Peti ummja és Forrai Gabi Axija is állandóan megállt menet közben (technika ördöge) olyan kis verseny kerekedett hogy azt hiszem senki sem fog panaszkodni és beszélünk még a pálya okosságairól egész évben.


Maradjunk annyiban
Pege 3.helyéhez :

Kép
KépKép Kép


Kis spárga híd, szanaszéjjel mélyített gyökeres, szűk kapupárok és megannyi okosság ezen az épített rövidke pályán és azt kell mondjam aki ott volt nagy élményt kapott ezáltal és nagy valószínűséggel ilyen "nehézségű" pályával senki sem fog találkozni a versenysorozat alatt így nem bánom hogy olyan cumiztatósra sikeredett !!

Leo természetesen egy kis kardán-szaggatós bl bemutatót és egy kis Truck triált is mutatott nekünk. Köszönjük.
Kép
Kép Kép Kép

Így egy remek kis vasárnap volt és egy komolyak tűnő menettel záródott az esemény sorozat .
Köszönöm FGabinak a hazafuvart, Leoéknak az egész hétvégét, Pegének a show műsort amit triál helyett csinált és még előttem is végzett !! Citroen Petiéknek hogy kijöttek játszani Cidunak a szombatot és az egyegyeseknek a két napos élményt.
Ha valakit kifeledtem sorry...
nyalakodjatok a képeken és aki nem volt ott nézheti miről maradt le !!

Remek hétvége volt köszönöm mindenkinek.

az autómról :

Kép

Kép

Képek itt : http://www.rcpilot.hu/gall/rendezvenyek_bemutatok_versenyek/1646/20120624224609/extrem_nap_babatvolgy_2012.html

Üdv
L Atya


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: AKSE rendezvények
 Hozzászólás Elküldve: hétf. jún. 25, 2012 10:19 am 
Csirke
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 11, 2012 12:20 pm
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Budapest II.
Sziasztok!

Elsősorban, köszönet a szervezőknek és a résztvevőknek, jó magam és családom többi tagja is
remekül érezte magát :)
Latya Pulicer gyanús beszámolóját olvasva nagyon sajnálom, hogy a vasárnapot kihagytam :(

Pedig nagyon kipróbáltam volna a 2.0-s pályát is, bár a Pajeronak és nekem a szombati állapot is
okozott nehéz pillanatokat és itt nem csak a végén lévő drótkötélpályára gondolok, ahol a Pajesz
nemes egyszerűséggel be huppant a kötelek közé :lol:
Viszont már látszik a fény az alagút végén, még a végén verseny autó lesz belőle ;)

Szóval, még egyszer mindenkinek köszönet nagyon klassz vott a buli.

_________________
Üdv mindenkinek, Cidu

Tamiya CC Pajero, GMC Pickup 2WD (home made)
Axial-Robitronic Dealer


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: AKSE rendezvények
 Hozzászólás Elküldve: kedd jún. 26, 2012 1:05 pm 
Bója kerülgető
Avatar

Csatlakozott: csüt. jan. 12, 2012 8:29 pm
Hozzászólások: 482
Tartózkodási hely: Gödöllő
Eredmények:

Forrai Gabi: 14 Pont
Leo: 15 Pont
Pege: 17 Pont
Latya: 20 Pont
Citroenpeti: 24 Pont
Erik: 40 Pont

Bocsánat Latya eredménye lemaradt!

_________________
"Buff neki, azt karist!"


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: AKSE rendezvények
 Hozzászólás Elküldve: kedd jún. 26, 2012 1:06 pm 
 
Ha nevezhető eredménynek... :P :P

Köszönöm
L


Vissza a tetejére 
  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Fórum kezdőlap » Club szoba » Hétvégi találkozók, szabadidős összeröffenések


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég

 
 

 
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség