Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » Trial építések » 1.9




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 79 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás Elküldve: szomb. márc. 15, 2014 9:31 pm 
 
THX
Ha holnap du meló után nem lesztek nálam mikor hazajövök még remény is van rá...
Pontok most nem érdekelnek mennyen a za lényeg elsőnek... :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás Elküldve: szer. márc. 26, 2014 9:44 pm 
 
Halipapi
Nos sok sok minden kimaradt lemaradt de egy bizton nem maradt így ki az a VERSENY volt !!
Sajnos aznap hajnali kettőig toltuk az ipart hogy meglegyen így kimaradtak a fényképsorok az előzmények és sok sok lépés.

Pár szóban
Hozzávetőlegesen az ülésezés után kapott egy drót bukókeretet, a platón elhelyezkedő fél takaró kiegészítőket amivel az elektronikát takartam el ugyanis a plató alatt foglalt helyet végül az akkumulátor és a főbb elektronika így a motortérbe maradt a motortér a padlólemez alatt az osztómű és zárult is az összes kihasználható hely a karosszéria alatt.
Kapott karosszéria felfogató füleket persze hirtelen ideiglenes, némi csörlő felfogatást és lökhárítókat.
Világításért felelős most Zsolt volt teljes körűen és a csörlőkapcsoló és annak full bekötése is az ő feladata lett időhiány végett thx
Kardán ügyben Leo és Pege sietett segítségemre mert eggyel kevesebb volt ugye de ez is megoldódott végül a verseny idejére.
Pár fotó az értelmezhetőség kedvéért, ha bontom majd mutatok belső elrendezés képeket is aktuálisan.

Kép Kép Kép Kép

Menet trend tekintetében volt stressz és sok hiba a gyors építkezés alatt de úgy fest a 10. hely nem az autó hibája volt még így talán 3/4 készen sem.
Remekül teljesített már csak egy sofőr kell neki aki a dobogóra vezeti de az autó nézőpontom szerint hibátlan a versenyhez. Én meg majd gyakorlok még... :lol: :lol:

pár fotó a valóságról ide is és nem győzöm ugye köszönni a rengeteg fotósnak !

Kép

Kép

Best of Marcius (szerintem :lol: :lol: :lol: ...)

Kép

A későbbiekben várható..
Sok-sok finomhangolás a rolleren. Karosszéria felfogatások rendbetétele csörlő elektronika távosítása és egyéb ilyen komolyabb hardveres témák...
Karosszéria ügyben még rengeteg részlet és kidolgozás hiányosság van amit sokan nem feltétlen vesznek észre de az általam megálmodott összképhez elengedhetetlen kellékek, amiket még sok sok munkaórával rá kell varázsoljam a testre mielőtt...

Mielőtt megkezdődik a végső visszaszámlálása külső design festés elkezdéséhez amiben a segítséget előre is köszönöm (mondhatom így remélem ) "Robi Barátomnak" az előzetes internetes felkészülést elősegítésével és a http://www.tankmodelshop.com anyagainak ismertetésével. Igen kell tanulni mindég az embernek ahhoz hogy tudjon újat vagy magához mértebben jobbat nyújtani.
Én a willys projektem megálmodásához és főképpen a design kialakulásához a mig termékek segítségét fogom igénybe venni. Annak alkalmazását előzetesen megtanulni kipróbálni.

Kép


Nos ez a jövő reménykedünk !!

Üdv
L


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás Elküldve: csüt. márc. 27, 2014 6:39 pm 
Szalagszedő

Csatlakozott: szomb. máj. 25, 2013 9:55 am
Hozzászólások: 113
Tartózkodási hely: Makó
Hello!

Már vártam a folytatást. Azt hittem elmarad :D, de nem!! Jó lett nagyon! Szépítgesd maximális odaadással és kitartással, brutál lesz ez még jobban. Az utolsó fotó nagyon ott van! Grat a fotósnak ( és a kocsi tulajdonosának :o )

_________________
Üdv: Veszter


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás Elküldve: hétf. márc. 31, 2014 6:49 pm 
 
Kép

Kép

Kép


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás Elküldve: hétf. márc. 31, 2014 8:12 pm 
Sziklamászó
Avatar

Csatlakozott: pén. jan. 27, 2012 7:14 pm
Hozzászólások: 1099
Az f@sza... ott valami szorult, nem kicsit!


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás Elküldve: kedd ápr. 01, 2014 5:16 am 
Sziklamászó
Avatar

Csatlakozott: szomb. jan. 21, 2012 2:52 pm
Hozzászólások: 1236
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Ezt csúnyán széttekerte!
Van ott erő kérem, csak valami megszorult.

_________________
-Döncy-
duchony.zoltan@gmail.com
Telenor/354-2873


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás Elküldve: kedd ápr. 01, 2014 7:57 am 
 
A leggyengébb láncszem volt sztem
Következő erősebb kardánnál kiderül szorul e valami vagy csak a kardán volt fütyi...

Na de addig is nem csak fejben fejlesztünk...az ötletek jönnek mennek de van amit érdemes bepróbálni..
sofőr mert kell a zegyedi..
Maholnap megszerezzük a megfelelő airlight gyúrmát aszt reménykedünk hogy olyan vele dolgozni mint ezzel a 100ft-os gyerek gyúrmávsl...
Vannak problémák de egy scifiben a terrorista arab , japán egyenben és ammerikai willysben teljesen helytálló lenne....

azaz
Test by GÜLÜSZEM

Kép

Kép

Kép Kép Kép

Majd némi festék maradékok rá mert ugye sosem fog megkötni így teljes vállszélességben csak az illusztráció kedvéért...

Kép

Kép Kép Kép

Jó kis móka volt meg vagy fél éjszaka de a teszt a hozzáállást és a lehetőségeket ítélve pozitív, kell a tutti anyag és jöhet a tutti sofőröm !!

Üdv
L


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás Elküldve: kedd ápr. 01, 2014 8:54 am 
Sziklamászó
Avatar

Csatlakozott: pén. jan. 27, 2012 7:14 pm
Hozzászólások: 1099
Mi lesz a végső design? Mit "hozol" a MIG palettájáról?


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás Elküldve: kedd ápr. 01, 2014 5:35 pm 
Szalagszedő

Csatlakozott: szomb. máj. 25, 2013 9:55 am
Hozzászólások: 113
Tartózkodási hely: Makó
Az nagyon csúnyát tört. mi történt??? A gyurmához küldök PÜ-t!
Egyébként nem rossza figura. GRAT!!!

_________________
Üdv: Veszter


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás Elküldve: kedd ápr. 01, 2014 6:10 pm 
 
Halipapi
Nem tudjuk i történt következő tesztnél kiderül...

Gyurma köszönöm ma beszereztem 2 zacskó ilyet :

Kép

Ez levegőn köt kb 1 nap alatt utána csiszolható dremelezhető festhető stb stb

meglátjuk súlyban milyen ha tré van ennek egy super air light verziója csak az 4× ennyibe kerül kb...
ami tuti : valami egyedi sofőr de feje az biztos lesz nekem .. :lol: :lol: :lol:


Üdv
L


Vissza a tetejére 
  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 79 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő

Fórum kezdőlap » Trial építések » 1.9


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

 
 

 
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség