Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » Trial építések » 1.9




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 113 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Jeep Wrangler JK Unlimited
 Hozzászólás Elküldve: szomb. okt. 20, 2012 8:43 am 
 
A fénymásolók kedvéért :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Pár show-photo 80mm ! gátlókkal ..

Kép Kép
Kép Kép


Üdv
L Atya


Custom Builder HRCCT Co.
__________________________________________________________________________________
Csepel 130B ; Hummer H1 ; Project Crawler ; Toyota Hilux ; Grand Cherokee ; JeeP Nukizer ;
JeeP Cherokee XJ ; JeeP Comanches ; '63 Willy's JeeP ; Defender 109 ; JeeP Lower Forty ;


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jeep Wrangler JK Unlimited
 Hozzászólás Elküldve: szomb. okt. 20, 2012 9:09 am 
 
A Tengelytáv kissé rövidebb mint az enyémen (-20 ! mm), az orra is bőszen lejjebb, a teteje és a súlypont is az enyém "segge" alatt. A sárvédő szélesség terpesze vagy fél-egy centivel kisebb.. Igaz az én kabinom keskenyebb de a "sarok" méretek mégis jobbak a kocsiszekrény átlóit tekintve.
Lehet új kasznit kellene csinálnom magamnak is ?? :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép

Üdv
L Atya


Custom Builder HRCCT Co.
__________________________________________________________________________________
Csepel 130B ; Hummer H1 ; Project Crawler ; Toyota Hilux ; Grand Cherokee ; JeeP Nukizer ;
JeeP Cherokee XJ ; JeeP Comanches ; '63 Willy's JeeP ; Defender 109 ; JeeP Lower Forty ;


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jeep Wrangler JK Unlimited
 Hozzászólás Elküldve: csüt. okt. 25, 2012 8:47 pm 
 
Friss...

Ajtólapok vastagítása felül

Kép Kép Kép

Hátul doblemezek és a végső oldalkeret folyamata belülről

Kép

ismét némi figyelem elterelő enteriör, sörös doboztartóval meg mindenféle akármivel... :D :D

Kép Kép Kép

kilincs play...csak hasonlatos kell legyen nem mindent másolunk gépszerűen ez nem makett hanem modell :lol: :lol:

Kép Kép

egy látkép most

Kép

Pár csomagtérben lévő kütykü, bukókeret szénné csiszolás finomítás kívül a következő folyamat.
Holnap Api érkezik remélem a csőhajtóval és ráfeszítem a bukókeretet nehogy felboruljon az asztalon...
Közel a ragacs vég majd fény neki és testing...

Üdv
L Atya


Custom Builder HRCCT Co.
__________________________________________________________________________________
Csepel 130B ; Hummer H1 ; Project Crawler ; Toyota Hilux ; Grand Cherokee ; JeeP Nukizer ;
JeeP Cherokee XJ ; JeeP Comanches ; '63 Willy's JeeP ; Defender 109 ; JeeP Lower Forty ;


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jeep Wrangler JK Unlimited
 Hozzászólás Elküldve: szomb. okt. 27, 2012 5:47 am 
Csirke
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 04, 2012 5:30 am
Hozzászólások: 43
Sziasztok!

Egy kis kedvcsináló a Jeep kedvelők részére

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

üdv.

_________________
Api

My Jeep is not a SUV and your SUV is not a Jeep


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Jeep Wrangler JK Unlimited
 Hozzászólás Elküldve: hétf. okt. 29, 2012 6:49 pm 
 
Bunkó keret....

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép

Már alig alig egy kis styrol meló és végső csiszolgatás sokk..

Üdv
L Atya


Custom Builder HRCCT Co.
__________________________________________________________________________________
Csepel 130B ; Hummer H1 ; Project Crawler ; Toyota Hilux ; Grand Cherokee ; JeeP Nukizer ;
JeeP Cherokee XJ ; JeeP Comanches ; '63 Willy's JeeP ; Defender 109 ; JeeP Lower Forty ;


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jeep Wrangler JK Unlimited
 Hozzászólás Elküldve: kedd okt. 30, 2012 12:25 am 
 
Haii

A bukócső rendben van..
Kellett neki erősítés a felfogatási pontokon, de mivel a lámpa és egyéb kütykürük végett sok hely nem maradt így raktam kívülre is némi vasalatot hogy tartson rendesen. az eredetin nincs de ezen van ilyen is !!

Kép

Feldobtam a csomagtartó "vasait" a hátsó doblemez tetejére 3mm styrolból ehhez lehet majd csavarozni és felkerült végre a kocsi típusa is a hátsó ? ajtóra már az ajtó... Bár ezt nem is értem minek az eredetin sem .... Kissé átcsiszoltam az egészet majd szénné ragasztottam belül minden sarkot erősítés gyanánt. Holnap becsavarozom a bukókeretet végleg majd jöhet is neki az alapozás javítgatás a fény előtt...
Kép
Kép Kép

Természetesen minden nem fogok én csinálni rajta így hagytam némi melót majd Apinak utólag Karácsonykor had csináljon valamit ő is rajta. :lol: azaz a kis alu csomagtartót a kaszni felfogatási pontokat és a vászontetőt mert varrni azért nem fogok... :lol: :lol:
A csomagtartó ha nem lesz túl mély még alá lehet tenni egy pótkerék imitációt ami pontot is ér és az eredetin is van egy alatta. azt lehet majd a vázhoz is rögzíteni akár hogy ne terhelje a csomagtartót alulról pluszban.

Kép

Így lassan közeledik a vége a részemről de ne feledjük a fényezés még hátra van a héten.

Üdv
L Atya


Custom Builder HRCCT Co.
__________________________________________________________________________________
Csepel 130B ; Hummer H1 ; Project Crawler ; Toyota Hilux ; Grand Cherokee ; JeeP Nukizer ;
JeeP Cherokee XJ ; JeeP Comanches ; '63 Willy's JeeP ; Defender 109 ; JeeP Lower Forty ;


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jeep Wrangler JK Unlimited
 Hozzászólás Elküldve: kedd okt. 30, 2012 7:48 am 
Csirke
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 04, 2012 5:30 am
Hozzászólások: 43
Szia Latya!

Bár már csinálhatnám a csomagtartót, meg a belevalót!

Érezted a finom sürgetést? :D

üdv.

_________________
Api

My Jeep is not a SUV and your SUV is not a Jeep


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Jeep Wrangler JK Unlimited
 Hozzászólás Elküldve: kedd okt. 30, 2012 8:26 am 
 
Aki lát valamit szóljon ha hibádzik mert du. tapaszozom gittelem

THX


Üdv
L Atya


Custom Builder HRCCT Co.
__________________________________________________________________________________
Csepel 130B ; Hummer H1 ; Project Crawler ; Toyota Hilux ; Grand Cherokee ; JeeP Nukizer ;
JeeP Cherokee XJ ; JeeP Comanches ; '63 Willy's JeeP ; Defender 109 ; JeeP Lower Forty ;


Vissza a tetejére 
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jeep Wrangler JK Unlimited
 Hozzászólás Elküldve: kedd okt. 30, 2012 11:18 am 
Csirke
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 04, 2012 5:30 am
Hozzászólások: 43
Szia Latya!

A hátsó ajtó "mélyedése" alatt, a két zsanér között hiányzik az ajtó alsó vonala, tehát ott a két zsanér, de nem látod, hogy az egy ajtó vagy mi? Remélem sikerült érthetően fogalmazni :) ha nem, akkor rajzolok :)

üdv

_________________
Api

My Jeep is not a SUV and your SUV is not a Jeep


Vissza a tetejére 
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Jeep Wrangler JK Unlimited
 Hozzászólás Elküldve: kedd okt. 30, 2012 11:44 am 
 
Api írta:
Szia Latya!

A hátsó ajtó "mélyedése" alatt, a két zsanér között hiányzik az ajtó alsó vonala, tehát ott a két zsanér, de nem látod, hogy az egy ajtó vagy mi? Remélem sikerült érthetően fogalmazni :) ha nem, akkor rajzolok :)

üdv

igazából a zsanérnak kellene lejjebb lenni és mint az eredetin alul tenni még egy a lefelé lógó kis alváz részt de ezt kihagytam a váz felfüggesztés végett és hogy ne lógjon le még plusz fél centit ha gondolod húzhatok bele egy falcot vagy ragaszthatok alá belülre egy kis + kasznit
valójában a zsanért tettem feljebb és hagytam ki egy belső küszöböt...

KépKép


Üdv
L Atya


Custom Builder HRCCT Co.
__________________________________________________________________________________
Csepel 130B ; Hummer H1 ; Project Crawler ; Toyota Hilux ; Grand Cherokee ; JeeP Nukizer ;
JeeP Cherokee XJ ; JeeP Comanches ; '63 Willy's JeeP ; Defender 109 ; JeeP Lower Forty ;


Vissza a tetejére 
  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 113 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Következő

Fórum kezdőlap » Trial építések » 1.9


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

 
 

 
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség